You are here

Dobre meble do pokoju dziecinnego – bezpieczne, praktyczne, sprawią, że mali użytkownicy poczują się wśród nich przyjemnie i komfortowo.

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/includes/menu.inc).
Umeblowanie pomieszczenia dziecięcego bywa dla dorosłych niezłym przedsięwzięciem. Meble dla dziecka nie powinny być takie jak dla dorosłych. Meble dla młodego człowieka, to przede wszystkim zupełnie inne rozmiary mebli. Zakup łóżeczka dziecięcego nie jest prosty. Należy pamiętać, że w łóżku kilkulatek przebywa mnóstwo czasu – śpi, siada, skacze, wobec tego łóżko musi być masywne i bezpieczne.


pokój dla dziecka
Author: lynn-anne bruns
Source: http://www.flickr.com
Z tego powodu meble dziecięce (polecamy) nie powinny mieć ostrych kantów, czy wystających elementów, które można bez problemu wyrwać.Przy kupowaniu wyposażenia do pokoju dla maluchów, w kwestii wykluczenia zagrożeń istotną uwagę należy zwrócić aby krawędzie nie były kanciaste. Półki znajdujące się w regałach muszą być chronione przed wypadaniem. Wysokie szafki powinny mieć sprawdzony system przytwierdzania do ściany. W łóżeczku dla maluszka, winien być poboczny, trzeci wysuwany pręt, w celu umożliwienia, bezpiecznego, wygodnego, wychodzenia starszego malucha z łóżeczka. Dzieci posiadają niezwykle żywą fantazję.

Stworzone przez nas wpisy zaciekawiły Cię tak bardzo, że czujesz chęć na więcej. Zapraszamy w takim razie do nowej strony - po prostu kliknij w link (http://www.hydro-gaz.pl/kariera/).

Uwielbiają baśnie i niezwykłe historie, dlatego też lubią bawić się w kolorowych pomieszczeniach, w których czują się wyjątkowe, jak postacie ukochanych filmów.


zabawki
Author: Chris Hamby
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednie i estetyczne meble dziecięce to bardzo ważna materia. Meble dla młodego człowieka powinny spełniać sporo zasad: pewność, użyteczność i właściwa kolorystyka. Oryginalne łączenie żywych kolorów, ciekawych detali oraz nietuzinkowych rozwiązań konstrukcyjnych, to najlepszy sposób na stworzenie przyjaznej i inspirującej przestrzeni, w której młody człowiek będzie się dokształcał, bawił i każdego dnia rozwijał swój charakter. Prawidłowa układ krzeseł i foteli do pokoju dla młodej osoby zapewni wysoki komfort użytkowania, oraz pomoże w kształtowaniu właściwej sylwetki. Dajmy maluchom to co najlepsze - meble dla Twojego dziecka. W temacie jakości, bezpieczeństwa oraz wygody nie możemy robić oszczędności.