You are here

Oszklony dom

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/includes/menu.inc).
O domach ze szkła już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc mamy świadomość symboliki lepszego świata. Ale gdyby tak nasze wyobrażenie przeistoczyć w rzeczywistość? I pokusić się o szklane drzwi, schody, balustrady?Prysznicowe odwodnienie
Author: ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o
Source: ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.
Nie obawiajmy się nowych rozwiązań. Technologia naszego wieku jest w stanie zdziałać bardzo dużo i jeszcze więcej, dlatego nie odrzucajmy szkła jako surowca do tworzenia nawet tak oryginalnych konstrukcji jak schody. To kwintesencja minimalizmu i wyrafinowania.Jeśli posiadamy zastrzeżenia , które dotyczą pęknięć, porysowań, oraz tego iż nasze stopnie okażą się śliskie - są argumenty przemawiające za tym abyśmy się ich wyzbyli.


Na pozór kruche szkło ma wiele możliwości zastosowania i potrafi niejednego z nas zadziwić swoją niezwykłą wytrzymałością i długowiecznością.
Wznoszone na niezwykle mocnej stalowej konstrukcji stopnie szklanych schodów tworzy się z potrójnej warstwy klejonego szkła hartowanego. Grubość szkła obliczana jest indywidualnie, w stosunku do wielkości tafli. Ma więc nadzwyczaj wysoką odporność na pęknięcia - jest bezpieczne.Jeśli mimo wszystko nie do końca jesteśmy przekonani o swoim wyborze – udajmy się na kompromis. Szklana balustrada, która z jednej strony ofiaruje nam bezpieczeństwo i udogodnienie, a z drugiej – nada wdzięku, przestrzeni w wnętrzu i maksymalnie je doświetli będzie najlepszym wyborem - www.

Ostateczny efekt na pewno pozytywnie nas zaskoczy!
Jeżeli sądzimy, że płytki w kuchni są niewystarczająco oryginalne – możemy zastąpić je szkłem.


To ostatni, obowiązujący trend. Pomysł ten, w szczególności sprawdzi się w malej kuchni, gdyż optycznie nada większej przestrzeni naszemu wnętrzu.W niewielkim domu idealne okażą się szklane drzwi - www. Oddzielą pomieszczenia, jednocześnie nie ograniczając światła. Drzwi szklane niekiedy kojarzą się nam z brakiem intymności. Niesłusznie, gdyż oprócz szkła przejrzystego możemy zdecydować się na matowe, metaliczne lub piaskowane z dowolnie wybranym wzorem. Należy uwzględnić, iż szkło w domu, zwłaszcza to o wysokiej przejrzystości dosyć szybko się brudzi. Powinniśmy więc liczyć się z częstszym czyszczeniem. Niemniej jednak, piękno i elegancja jaką wniesie do wnętrz, zrekompensuje nam czas poświęcony na porządki.