You are here

Pomysł na dobrą inwestycję poza Polską, czyli jak nabyć mieszkanie w Grecji

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/includes/menu.inc).
Coraz ciekawszym pomysłem na lokatę kapitału jest wejście w świat nieruchomości. Jest to jedna z bezpieczniejszych form, gdyż przeważnie mieszkania nie tracą zbyt dużo na własnej wartości w horyzoncie dłuższego czasu. Ponad to, mogą realnie drożeć w oparciu o sporą ilość czynników. W ostatnim czasie, ze względu na regres ekonomiczny jaki uderzył w Grecję sporo ludzi rozmyśla nad inwestycjami na tamtejszym rynku, rozglądając się za kupnem jakiejś nieruchomości.

miasto - odwzorowanie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mówimy więc o państwie takim jak grecja domy na sprzedaż są dostępne niemal dla każdego i nie ma większych problemów z ich kupnem. Najważniejszą i najtrudniejszą w tym samym czasie sprawą jest oczywiście wyszukanie interesującej inwestycji, która będzie posiadała potencjał na przyszłość. I tutaj jesteśmy w stanie szukać konkretnych ofert w Internecie także na polskich witrynach, jak również bezpośrednio na portalach greckich, jakie zajmują się sprzedażą mieszkań czy też domów. Grecja zważywszy na swój turystyczny charakter jest niezwykle interesującym miejscem do kupna lokalu, który możemy przeznaczyć właśnie na wynajem (apartamenty pogorzelica) miejsc do spania dla odwiedzających Grecję. Ostatnio również stała się niezwykle atrakcyjna ze względu występujący w tamtym rejonie kryzys gospodarczy. W rezultacie pojawiło się sporo interesujących ze względu na ceny ofert. Sporo osób zostało zmuszonych do sprzedaży własnego domu czy też mieszkania z przyczyn ekonomicznych. Sporo lokali jest również licytowanych przez banki, jakich klienci nie mogli spłacać regularnie zaciągniętego hipoteki.

miasto - zbliżenie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
miasto - obrazek
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi zatem o temat tj. nieruchomości grecja sprzedaż jest to wyjątkowo ciekawa propozycja, którą trzeba przemyśleć jeżeli rozważamy inwestycje w mieszkania na rynku zagranicznym. Nawet jeżeli nie będziemy chcieli wynająć komuś kupionego domu, wciąż będziemy mogli stworzyć z niego letnią rezydencję, w której spędzimy każdy urlop. Możliwości jest bardzo dużo i warto je wykorzystać.

Przed tym jednak, gdy postawimy na zakup danej nieruchomości, miejmy na uwadze to, aby precyzyjnie sprawdzić przepisy prawne danego kraju w celu uniknięcia przykrych niespodzianek.

Zapewne po przejściu na stronę (https://www.urbanski.pl/) informacje tam zawarte niezwykle Cię zainteresują i dowiesz się mnóstwa świeżych, podobnych informacji, które oczekują na Ciebie właśnie tutaj.

W ten sposób będziemy mieć pewność, że wszystko rozegra się zgodnie z przepisami.