You are here

Pozytywnie podjęte rozmowy z deweloperem pomogą w uzyskaniu rabatu

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/includes/menu.inc).
Kupno mieszkania, to bardzo trudne i długotrwałe zamierzenie, które wymaga od nas dużej znajomości w kwestii nieruchomości oraz przeglądnięcia wielu propozycji. Projekty analizujemy pod katem przeróżnych elementów: powierzchni, lokalizacji, ceny.


kupno mieszkania
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
W razie nowo wybudowanych domów, koncentrujemy się również na jakości surowców wykończeniowych i najchętniej pertraktujemy ceny. Deweloperzy oferują nowo wybudowane lokale mieszkalne podobnie w miastach, a także na na wsiach. Kiedy już znajdziemy upragniony lokal mieszkalny , który posiada wszystkie ułatwienia np. dla młodych rodziców, zapewnienia ochronę pociechom, jest adekwatnie usytuowany choćby w pobliżu sklepu czy szkoły, pojawia się cena, która przerasta odłożone środki finansowe.

Po to by nie rezygnować z pragnień, trzeba rozpocząć rokowania z inwestorem, które mogą przynieść nam korzyści i przynieść cenne porady wykończenie mieszkań. Właściwie niczym się nie narażamy, a możemy uchronić trochę waluty, którą w przyszłości zagospodarujemy na chociażby wyposażenie do dopiero co nabytego mieszkanka. Nie wolno zapominać, że negocjacje nie są ani bitwą, w której musimy odnieść zwycięstwo , ani towarzyskim spotkaniem, w trakcie którego moglibyśmy wymienić poglądy. To niezwykle skomplikowany, przebieg podejmowania decyzji, w którym partnerzy powinni starać się doprowadzić do obustronnego wyboru - czytaj więcej.


Porozumienie powinno ułatwić realizację przynajmniej części stawianych przedsięwzięć obu uczestników. Rozmowy z deweloperem są trudniejsze niż z osobami fizycznymi sprzedającymi lokale mieszkalne na rynku wtórnym.

Gdy stwierdzisz, że dobrze byłoby poznać inny aspekt tej sprawy, kliknij tutaj i przeczytaj dodatkowo więcej szczegółów w tekście (http://www.dobroplast.pl/).

Pozytywnie przeprowadzone negocjacje z deweloperem pomogą w uzyskaniu rabatu.

Tylko umiejętnie przygotowana mediacja ceny, z całą pewnością zakończy się powodzeniem . Bywa i tak, że w zamian za rabat, przedsiębiorca oferuje za darmo miejsce parkingowe. Warto również zaproponować z deweloperem o dokonaniu podziału opłatami aktu notarialnego.