You are here

Wylewki i ich właściwości

Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/karenmogul.com/includes/menu.inc).
Budując w mieszkaniu podłogi i schody, powierzchnia równa jest najważniejsza, w związku z czym coraz częściej rośnie popularność tak zwanych wylewek, mających na celu właściwe ułożenie posadzki. Wylewka jest inaczej podkładem podłogowym, nazywanym też szlichtą czy jastrychem.

Budowanie domów
Author: nie
Source: pixabay.com
Wylewka anhydrytowa nadaje podłożu naturalną formę i samoistnie ją wypoziomować, sprawiając, iż warstwa jest perfekcyjne równa oraz gładka. Samo jej wykonanie jest bardzo łatwe, dlatego też bez ingerencji jakichkolwiek narzędzi wykonać ją można bez pomocy osób doświadczonych – samodzielnie, co dodatkowo oszczędza koszty. Wylewka anhydrytowa jest szczególnie stosowana przy remoncie większych powierzchni, aby zaoszczędzić czas. Daje ona również gwarancję najwyższej jakości. Powinno się również dodać, że wylewka anhydrytowa schnie nadzwyczaj krótko, lecz finalny czas jest zależny od jej grubości, temperatury panującej w danym pomieszczeniu i cyrkulacji powietrza.

Jest bardzo wytrzymała, w związku z czym nakładać ją można w cienkich warstwach oraz nie trzeba ich pielęgnować.

Nie ma co czekać, takie niesamowite okazje należy koniecznie wykorzystywać, więc nie wahaj się i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę (http://www.szklarz.net/szyldy-i-reklamy/).

Dwa dni po wylaniu można już przewietrzać pomieszczenia. Wylewki anhydrytowe są o wiele lepsze od cementowych wylewek za sprawą swoich atutów oraz właściwości. W porównaniu do cementowych, ogrzewanie można uruchomić już po siedmiu dniach, natomiast czas drugiej z nich to aż 28 dni. Dodatkowo – wylewki anhydrytowe nie powodują odkształceń, jak również cechują się dużym współczynnikiem przenikania ciepła, co z kolei sprawia, iż przepływ jest szybki i łatwy, w szczególności w trakcie instalacji ogrzewania podłogowego. Po wylewkach tego typu nie powstają żadne pęcherzyki powietrza. By sprawdzić, ile należy zakupić worków wylewki, trzeba podzielić ilość jej przez trzydzieści, a następnie dodać 10% do rezerwy.

Jeśli poszukiwana jest wylewka na ogrzewanie podłogowe, anhydrytowa właśnie sprawdzi się najlepiej, ponieważ – w porównaniu z wylewką cementową – skraca ona ogrzewanie pomieszczeń aż o połowę, a jednocześnie oszczędza energię oraz koszty.

Ten serwis internetowy (http://cosmohomes.es/?idio=17) posiada fascynujące dane na opisywany wątek, więc, jeżeli ta problematyka Cię absorbuje, to sprawdź to obowiązkowo.

Jej ciężar jest o wiele mniejszy, toteż może być stosowana na stopach drewnianych.

Wylewka posiada też właściwości samopoziomujące, a co ważniejsze – nie pęka i nie rysuje się, co w pewnych sytuacjach jest problemem.